7 червня 2016 року о 15.00 у приміщенні Головного сервісного центру МВС (м. Київ, вул. Лук‘янівська 62) розпочала роботу акредитаційна комісія з державної акредитації закладів, що проводять підготовку, перепідготовку і підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів.

Разом із цим прес-служба Регіонального сервісного центру МВС у Волинській області повідомляє, що у Регіональному сервісному центрі МВС у Волинській області кожного вівторка та четверга здійснюватиметься прийом керівників закладів, що здійснюють підготовку, перепідготовку і підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів, для надання необхідних роз`яснень з питань державної акредитації навчальних закладів і атестації їх спеціалістів.

Довідково: на виконання вимог постанов Кабінету Міністрів України від 20 травня 2009 року № 490 та від 28 жовтня 2015 року № 889, Міністерством внутрішніх справ України затверджено наказ МВС від 18 лютого 2016 року № 115 «Про затвердження Положення про акредитаційну комісію з державної акредитації закладів, що проводять підготовку, перепідготовку і підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів, та Положення про атестаційну комісію з атестації спеціалістів закладів, що проводять підготовку, перепідготовку і підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів», який зареєстрований в Міністерстві юстиції України 01.03.2016 за № 322/28452.

Також, на виконання вищевказаних постанов Уряду, Міністерством внутрішніх справ затверджено наказ МВС від 27.04.2016 № 325 «Про внесення змін до наказу МВС від 07 грудня 2009 року № 515», яким встановлюється порядок організації роботи територіальних органів з надання сервісних послуг Міністерства внутрішніх справ щодо державної акредитації закладів, які проводять підготовку, перепідготовку і підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів, та атестації їх спеціалістів.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!