Після свого тріумфального повернення в Україну, військовополонена №1 Надія Савченко стала швидко «розбазарювати» свій рейтинг, підтримуючи скандальних політиків, витягаючи картку за секунди до голосування, і навіть, елементарно, лаючись матом, пише «Знай».

Очевидно, що Надія все активніше приміряється до великої політики, заявив в коментарі виданню «Вести» політичний експерт Сергій Биков. Биков розповів, як Савченко на пару з радикалом Юрієм Шухевичем зареєструвала постанову про скасування «правок» до Конституції в частині судової реформи.

«Цікаво, що спочатку Савченко назвала реформу корисною, проголосувала за включення до порядку, а у вирішальний момент висмикнула картку, пояснивши: її потрібно доопрацювати», – зазначив експерт, додавши, що це може бути розцінено українцями, як непослідовність льотчиці. Биков упевнений, що у Савченко немає свого світогляду, і їй доведеться у подальшому лише виробляти його.

У вихідні Савченко засвітилася як VIP-агітатор в передвиборній кампанії екс-нардепа Руслана Богдана – її колеги по «Батьківщині». Він балотується в Раду по довиборах у Полтавській області.

Як відзначають «Вести», в 2009-му Богдан обвинувачувався у педофілії, але факти не підтвердилися. Двічі виключався з «Батьківщини». Надія вимовила в підтримку депутата наступне: «Знаю його недовго, але він простий хлопець з народу».

Експерти визнали таку агітацію тактичною помилкою Савченко. «Якщо він знову потрапить в скандал – їй пригадають цей виступ. Це реактивне, необдумане рішення, – заявив політолог Руслан Бортник. – Савченко недалека до долі інших депутатів-комбатів, які обіцяли «рознести» Парламент трохи що, але загрузли в інтригах.

За даними Бортника, Надію зараз переконують створювати свою партію праворадикального спрямування, але, існує велика ймовірність, що новоспечена депутатка «швидко прогорить» на цій авантюрі.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!