7 червня відбулося чергове засідання ради з питань молодіжної політики при виконавчому комітеті Володимир-Волинської міської ради. Зустріч розпочав голова ради, депутат міської ради Максим Клим´юк. Він коротко проінформував присутніх про перелік питань, які повинні розглянути молодіжні активісти Володимира та надав слово студентці педагогічного коледжу ім. А.Ю.Кримського Олені Магдюк.

Дівчина коротко розповіла про підсумки Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця», яка нещодавно відбувалася у нашому місті. Зокрема було сказано, що місто зібрало близько 5 тисяч гривень, які підуть на закупівлю медичного обладнання для новонароджених.  Найактивнішими учасниками акції стали студенти місцевого педагколеджу, які зібрали три з лишнім тисячі гривень. Оленка також розповіла що більше півсотні студентів-волонтерів цьогоріч отримали відзнаки за активну участь у цій благодійній акції.

Далі приступили до обговорення заходів, які планують провести цьогоріч на День молоді.

Спочатку заслухали представника відділу у справах молоді та спорту Наталію Ярошук, яка розповіла про хід підготовки до Дня молоді та те, як визначалися із заходами, вивчали думку місцевої молоді. Далі до бговорення питання долучилися інші члени молодіжної ради.

Зокрема, представник ЦПО Світлана Лиско поцікавилася з якою метою представники певної громадської організації кількома днями раніше організували обговорення заходів до Дня молоді в культурно-мистецькому центрі, де серед присутніх не було нікого з представників відділу молоді та спорту та молодіжної ради. Чи не виллється оце «паралельне мізкування» навколо програми святкування у таке собі «в них своє весілля, а в нас своє…».

Саме тому члени молодіжної ради внесли пропозицію спеціалістам відділу молоді та спорту запросити на наступне засідання представників цієї громадської організації. Мовляв, молоді Володимира слід об´єднуватися у всіх добрих справах, а не займатися «перетягуванням ковдри» у свій бік.

Голова ради Максим Клим´юк відмітив, що останнім часом молодь майже на всі святково-розважальні заходи пропонує включати до програми велопробіг, велоквест.

– Це говорить про те, що більшість сьогодні обирає здоровий спосіб життя і це не варто ігнорувати, – продоавжив голова ради. – Тому є потреба членам молодіжної ради підготувати звернення до міської влади стосовно облаштування у місті велодоріжок.

Прозвучала також ще одна пропозиція від голови молодіжної ради. Йдеться про об´єднання міського відділу молоді та спорту і управління освіти. Така практика існує у багатьох містах України, зокрема в нашому обласному центрі. Члени молодіжної ради підтримали цю пропозицію, тому після винесення відповідного рішення воно буде скероване на розгляд міського голови, далі – на розгляд депутатів міської ради.

Далі на зустрічі йшлося про подальшу перспективу розвитку молодіжної політики в місті та різне.

Якщо в активної молоді Володимира є свої пропозиції щодо проведення Дня молоді, просимо подавати їх за адресою вулиця І. Франка, 8 або за телефоном 2-12-29.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!