7 червня близько 15 години поступило повідомлення диспетчеру ДПРЧ-7 від жительки села Селець (вул. Лопатіна), що у сусідньому обійсті горить господарське сіно, – повідомляє начальник Володимир-Волинського МРВ У ДСНС України у Волинській області Віктор Воробйов.

На місце події виїхали рятувальники другого відділення ДПРЧ-7 під керівництвом заступника начальника ДПРЧ-7 Олександра Бенеди та командира відділення ДПРЧ-7 Ігора Ковальчука. По прибуттю на місце було встановлено що загрози господарським спорудам та будинкам немає, оперативно було локалізовано пожежу з мінімальними збитками. Ймовірною причиною пожежі стало необережне поводження з вогнем власниці господарства, яка спалювала сміття занадто близько до місця складування сіна. Розмір збитків встановлюється

На місце події працювала також оперативна група Володимир-Волинського відділку поліції.

З початком літа настає пожежонебезпечний період і рятувальники вкотре нагадують мешканцям міста та району про обережне поводження з відкритим вогнем. Слід пам´ятати, що вогонь не вибачає помилок.

Рятувальники нагадують, що забороняється  розпалювати вогнища у лісі, у парковій зоні, рекреаційних зонах, у місцях не призначених для цього. Забороняється також  спалювати суху траву, посуш, післяжнивні рештки, розводити вогонь біля торфовищ. Власники та орендарі земельних ділянок повинні пам´ятати, що відповідальність за пожежну безпеку на їхніх земельних ділянках покладається на їх (власників, орендарів).

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!