«Найбільша розкіш-це розкіш людського спілкування» – зауважив відомий письменник Антуан де Сент Екзюпері. Спілкування – це взаємодія, це рівноцінний обмін інформацією, враженнями, почуттями. Аби воно було повноцінним, необхідно бути зацікавленим у співрозмовникові, поважати його, вміти слухати тощо. Треба вміти давати й брати. Саме за таким принципом була побудована спільна робота Володимир-Волинського міськрайонного центру зайнятості та Володимир-Волинського педагогічного коледжу імені А.Ю. Кримського в рамках діяльності Центру професійного зростання «Перспектива».

Спеціалісти центру зайнятості кажуть, що накопичували досвід: досвід спілкування із студентською молоддю, черпали у них нові ідеї. В свою чергу, протягом року, працівники центру зайнятості намагалися допомоги студентам та випускникам коледжу у сфері працевлаштування, залучали потенційних роботодавців для зустрічі із студентами, проводили семінари, тренінги, надавали консультації. Вчили студентів та випускників складати резюме та розміщувати їх на сторінках Інтернет видань.

Під час екскурсій до Володимир-Волинської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів студенти знайомились із специфікою роботи сурдопедагогів, під час проведення майстер-класів з писанкарства, відчували себе в якості повноцінних фахівців-педагогів тощо.

Підсумком співпраці студентства педколеджу та спеціалістів Володимир-Волинського міськрайонного центру зайнятості стало проведення Ярмарку кар’єри у Володимир-Волинському педагогічному коледжі.

Запрошені гості заходу і є потенційними роботодавцями для випускників педагогічного коледжу, а це – в.о. начальника управління освіти виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради В’ячеслав Петрук, головний спеціаліст відділу молоді та спорту Володимир-Волинської райдержадміністрації Андрій Степанюк.

Під час своїх виступів В’ячеслав Миколайович та Андрій Валерійович ознайомили випускників про умови працевлаштування за фахом у школах міста та району, можливостях кар’єрного зросту, побажали студентам успіху, наснаги, цікавих знайомств та зустрічей, та основне, щоб здобутий фах не став великим розчаруванням, а можливістю самореалізації та успіху у професійному зростанні.

Заступник директора з навчально-виховної практики Володимир-Волинського педагогічного коледжу Олена Пелех у своїй розповіді ознайомила випускників з порядком надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категоріям випускників вищих навчальних закладів та побажала всім випускникам успішного професійного становлення та кар’єрного зростання.

На завершення заходу, провідний фахівець з профорієнтації Оксана Тихнюк за допомогою слайд-шоу підвела підсумок діяльності Центру професійного зростання «Перспектива».
Хочеться зазначити, що діяльність центрів кар’єри – це унікальна можливість знайти нові знайомства і оволодіння знаннями як піднятися по кар’єрних сходах. Це пряме спілкування з менеджерами з персоналу і можливість отримати відповіді на всі питання, що цікавлять, це вивчення стратегії пошуку роботи, це знайомство із ринком праці «на практиці», а не в теорії. Завдяки їх діяльності студенти можуть сформувати своє уявлення про різні сектори ринку, порівняти свої зарплатні очікування з реальними пропозиціями, дізнатися про відкриті вакансії.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!