7 червня у Володимирі відбулось засідання конкурсної комісії з розгляду програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства стосовно дітей та молоді  на 2016 рік.

На розгляд комісії було винесено два питання: про конфлікт інтересів членів конкурсної комісії та про допуск конкурсних пропозицій поданих інститутами громадянського суспільства для участі у ІІ етапі конкурсу програм (проектів, заходів), для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2016 році.

Для початку з´ясували чи має місце конфлікт інтересів у членів конкурсної комісії , а тоді приступили до розгляду поданих проектів.

Слід вказати, що лише дві громадські організації подали свої проекти на цьогорічний конкурс – Володимир-Волинська міська молодіжна громадська організація «РЕВЕРС»  та громадська організація «Молодіжний центр «Креативний світ».

«РЕВЕРС» надав проекти –  «Турбота взамін на любов», «Осінній кубок Відкритої Володимир-Волинської ліги КВН» та «Подорож стародавнім Ладомиром», а «МЦ «Креативний світ» – «Танцювальний фестиваль «MJDS GROOVE».

Якщо конкретніше, то в проекті «Турбота взамін на любов» йдеться про роботу з особливими дітьми, які потребують як психологічного так і соціального супроводу. «Подорож стародавнім Ладомиром» – проект, який має на меті зібрати певну інформацію та згодом випустити у світ дитячу іллюстровану книгу про історію Володимира-Волинського. А проекти «Осінній кубок Відкритої Володимир-Волинської ліги КВН»  та «Танцювальний фестиваль «MJDS GROOVE» говорять самі за себе.

У членів конкурсної комісії було лише кілька несуттєвих зауважень до проектів, які стосувалися назв та реальних можливостей деяких керівників проектів.

Під час обговорення члени комісії внесли кілька пропозицій на майбутнє. Зокрема, йшлося про збільшення розміру фінансування цих проектів, які щорічно розробляють інститути громадянського суспільства стосовно дітей та молоді. Можливо, тоді буде більше охочих представити свої проекти громадськості.

Насамкінець додамо, що згадані проекти допущені до участі у ІІ етапі конкурсу програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2016 році.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!