8 червня співробітники Володимир-Волинського міськрайонного відділу управління ДСНС України на базі 7-ї державної пожежно-рятувальної частини міста Володимир-Волинський організували ознайомчу екскурсію для школярів третьої одинадцятирічки.

Під час екскурсії рятувальники розповіли малечі основні правила безпеки життєдіяльності, зокрема і пожежної безпеки, на прикладах пояснювали як уникнути пожежі в будинку.  Рятувальники також розповіли малечі про те як слід поводитися в різних екстремальних ситуаціях, зокрема і при виявлені нічийних іграшок, в яких можуть бути замасковані вибухонебезпечні предмети.

Також розповідали про основні причини пожеж, наслідки дитячих пустощів із вогнем та про відповідальність за хибні виклики. Надзвичайну зацікавленість у школярів викликала розповідь та демонстрація можливостей пожежно-рятувального автомобіля, аварійно-рятувального спорядження та демонстрація гасіння умовної пожежі.

Усі бажаючі мали можливість приміряти бойовий одяг та спорядження місцевих рятувальників, посидіти за кермом автомобіля.

Місцеві рятувальники переконують, що подібні екскурсії для освітніх закладів відбуваються постійно. Таким чином кожен учень може отримати фахову консультацію від рятувальника щодо того, як поводити себе у кризовій ситуації.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!