Експерт Українського інституту аналізу та менеджменту політики Микола Спірідонов переконаний, що ніякої децентралізації на місцях насправді не відбувається, а, навпаки – посилюються повноваження центральної влади, тому місцева громада чинить значний опір цьому процесу, – повідомляє «Знай».

«Те, що ВР і президент вважають децентралізацією, навпаки, є централізацією. Тобто, те, що прийнято в першому читанні, навпаки, підсилює централізацію і підсилює повноваження президента. Тобто, в даному випадку це обман, це маніпуляція, тобто, це не децентралізація», – наголосив Спірідонов, додавши, що Порошенкові не вдасться здійснити цю реформу через значний опір на місцях.

«Я думаю, що цю реформу президент вже не зможе протягнути, тому що якщо він не зміг це зробити на початку своєї каденції, то зараз вже починають орієнтуватися все-таки на інших лідерів», – повідомив експерт під час інтерв’ю виданню Голос столиці.

За словами Спірідонова, «децентралізація має зараз велику опозицію, особливо на місцях» оскільки всім вже стало зрозуміло, що це занадто велика централізація влади.

Тому опозиція серед олігархів, серед місцевих еліт значно більша, і у ВР навряд чи набирається на це 300 голосів.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!