Тиждень тому, 1 червня 2016 року, стартувало Інтернет-голосування серед 21 фіналіста акції «7 чудес України: історичні міста та містечка».

На сьогодні світоглядний портал «Рідна країна» повідомляє як саме виглядає десятка лідерів голосування:

Хуст (Закарпатська обл.)

Біла Церква (Київщина)

Галич (Івано-Франківська обл.)

Канів (Черкаська обл.)

Диканька (Полтавська обл.)

Теребовля (Тернопільська обл.)

Святогірськ (Донецька обл.)

Жовква (Львівська обл.)

Володимир-Волинський (Волинська обл.)

Бердянськ (Запорізька обл.)

Нагадаємо, під час другого етапу акції (з 1 червня до 25 вересня 2016 року) на офіційному сайті www.7chudes.in.ua триватиме голосування, де кожен зможе обрати зі списку фіналістів свої 7 найкращих історичних міст України. Також відбудуться презентації фіналістів, прес-тури і анкетування експертів.

На заключному етапі акції відбудеться підведення підсумків за результатами опитування експертів та Інтернет-голосування (50/50). І 27 вересня 2016 року, в День туризму, відбудеться оголошення семи переможців акції «7 чудес України: історичні міста та містечка».

Після оголошення результатів акції оргкомітет бере на себе зобов’язання протягом наступного року з метою популяризації фіналістів акції підготувати та випустити про них фільми, а також виготовити різноманітну поліграфічну продукцію.

Як бачимо, володимирчани не стоять осторонь цього важливого для міста голосування. Проте не слід почивати на лаврах, бо голосування ще не закінчилося. Хто ще не встиг, уперед! Заходьте на сайт www.7chudes.in.ua, шукайте свій рідний Володимир-Волинський і… Надіємося, що далі ви самі знаєте що робити. Усім успіхів!

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!