У Володимирі-Волинському вже кілька років поспіль хочуть збудувати фонтан. В тому то й справа, що не будують, а день за днем, місяць за місяцем, рік за роком – все хочуть, хочуть і хочуть… Спочатку шукали кошти, зараз, ніби, ця проблема відпала. Тепер почали шукати місце під фонтан та мізкувати над його проектом.

Нині – літні канікули, а тому у володимирської малечі вільного часу – вдосталь. Тому ми вирішили звернутися за допомогою до них. Хтозна, можливо з їхньої легкої руки вдасться вирішити таку дорослу проблему у нашому місті.

Свої фонтани малювали школярі першої одинадцятирічки, які нині відпочивають у пришкільному оздоровчому таборі. Кожен загін намалював свій фонтан а також підготував невеличке відеопредставлення своєї роботи.

Шановні представники міської влади, панове будівельники, проектори, архітектори та інші причетні до спорудження у місті фонтану, прислухайтесь до цих діток, можливо, вам таки захочеться запозичити у них якісь ідеї. Не дарма ж кажуть: вустами дитини глаголить істина! І немає страху що вони ще маленькі, вони теж представники міської громади!

Р.S. Дякуємо за допомогу та розуміння начальнику табору Оксані Лойко, дирекції та педколективу ЗОШ№1, студентам-практикантам педагогічного коледжу ім. А.Ю.Кримського.

Пам’ятаймо, що тільки в хорошій співпраці народжуються корисні справи.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!