Учора у нововолинській приймальні народного депутата Ігоря Гузя відбулась прес-конференція, на якій він відзвітував про свою роботу в окрузі перед ЗМІ. 

Приємною новиною для регіону є надання субвенцій для регіону Прибужжя 12 мільйонів гривень, які мають надійти у Володимир-Волинський, Любомльський Іваничівський райони та місто Нововолинськ. Їх частка піде на облаштування 80 спортивних та дитячих майданчиків, десять з яких встановлять у Володимирі. Та найбільша увага приділятиметься селам.

Також Ігор Гузь проанонсував другий етап конкурсу «Крок на зустріч», до якого запрошує усіх, хто має цікаві ідеї і готовий втілювати їх у реальність за кошти фонду «Прибужжя». У минулому участь узяло більше півсотні людей, шість з яких стали переможцями та отримали по 20 тисяч гривень.

Говорилося на зустрічі про зниження акцизу на ввезення автомобілів з-за кордону з об’ємом циліндра двигуна 1.5 літрів – у 28 разів, 2-2.5л – у 19 разів і більше трьох літрів – у два рази, який заветував Президент. Нардеп запевнив що відстоюватиме цей законопроект, який, надіється, таки буде підписаний Порошенком. Проте він матиме обмеження щодо року випуску авто, який не має бути старішим за 2010 рік, а також дозволятиметься ввезення одного авто на одну особу в рік.

Висловився на підтримку кандидатури Юрія Луценка на посаду Генерального прокурора України, який на думку нардепа є найкращим варіантом сьогодні серед запропонованих Президентом. І вказав на позитивні зрушення, які вже почались втілюватись. Це – закриття справ по бійцях 51-ї ОМБр.

Серед нагальних питань, які потребують вирішення, питання щодо реконструкції митних постів «Устилуг» та «Ягодин». А саме – збільшення кількості пропускної спроможності громадян у звязку із запровадженням у майбутньому безвізового режиму. Крім того, досить актуальним є питання запровадження електронної черги на пунктах пропуску що знизить ряд зловживань на митниці та облаштування сервісної зони. Пообіцяв нардеп розібратися із реалізацією коштів у сумі 3 мільйони євро, що були виділені на реконструкцію і які десь зникли, залишивши після себе яму на митному пості «Устилуг», яка є «початком » облаштування митного поста за гроші Євросоюзу.

Наприкінці прес-конференції відповів на запитання журналістів щодо організації фестивалю «Володимир», навколо якого розгорілися дебати у соцмережах після оприлюднення результатів конкурсу на кращий логотип фестивалю.

Як розповів Ігор Володимирович, із проханням допомогти в організації фестивалю до нього звернулися представники міської ради з деякими із них, а саме заступником міського голови Ларисою Куліковою, він мав зустріч. Нардеп та його команда розробили логотип, звернувшись до дизайнерів з Рівного і запропонували його на огляд громадськості. Але в жодному разі це не є остаточним рішенням, його прийматимуть організатори. Він не розуміє, чому це так обурило громадськість і запевняє, що у жодному разі не має наміру претендувати на право проведення фестивалю під егідою фонду «Прибужжя», бо право на нього мають самі містяни. Хоча готовий допомогти в організації з артистами, як це робить на «Бандерштаті».

Крім того, народний обранець розповів, що йому вдалося вибити 250 тисяч гривень на фестиваль «Володимир», які невдовзі мають надійти. А на наступному тижні відбудеться круглий стіл у міськвиконкомі, за яким зберуться усі, хто хоче висловитись та запропонувати власні ідеї щодо проведення фестивалю «Володимир».

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!