На маршрут «Володимир-Волинський-Устилуг-Стенжаричі-Коритниця» двічі оголошували конкурс. Але перевізники не подають своїх заявок на них, бо дорога – в жахливому стані.

Про це у коментарі кореспонденту Інформаційного агентства Волинські Новини розповів голова Устилузької об’єднаної громади Віктор Поліщук.

Він розповів, що дорога на маршруті «Володимир-Волинський-Устилуг-Стенжаричі-Коритниця» у вкрай поганому стані, особливо до кінцевої станції. Уже двічі оголошували конкурс на цей маршрут, але перевізники заявок не подали.

Один із перевізників навіть сказав: якщо й подасть документи, то поїде тільки тоді, коли буде заасфальтована дорога. Щойно асфальт закінчується – там водій і організовує кінцеву зупинку. Але, зі слів очільника громади, перевізники лукавлять: «Ми тричі грейдерували дорогу і можна по ній їздити, але перевізники не заходять», – каже він.

Згадана дорога, зі слів Віктора Поліщука, – місцевого значення, то ж на її ремонт не можуть використати кошти державної субвенції. А для громади самотужки це питання вирішити непосильно. Єдиний варіант – співфінансування.

До слова, ремонту потребують не лише дороги місцевого значення на території громади. Вже не перший рік траса Устилуг-Луцьк-Рівне потребує ремонту. В громаді сподіваються, що хоча б на цей шлях вдасться залучити гроші від перевиконання митних зборів, як це роблять з трасою Луцьк-Львів. Власне, ця робота розпочалася, але поки що – на території Рівненської області. Натомість з митниці кошти на ремонт траси Луцьк-Львів вже перестають надходити, оскільки на Волинській митниці – недовиконання планових показників через те, що суб’єкти господарювання припиняють тут обслуговування.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!