Ганна Гопко – колишній член команди “Самопомочі”, яка вийшла з цієї структури начебто через політичний тиск, звернулася з офіційним листом до мера міста Львова Андрія Садового з проханням надати всю інформацію про те, що було зроблено владою міста протягом останніх 10 років для того, щоб побудувати сміттєпереробні заводи, для належного обладнання звалищ та об’єктів зберігання й переробки сміття, – повідомляє «Знай».

 У листі Гопко зазначає, що, на її переконання, значна частина відповідальності за недавню трагедію «лежить на міській владі Львова, яка протягом багатьох років не вирішила питання цивілізованого вивезення, зберігання та переробки сміття в місті».

На думку колишньої очільниці прес-служби прокуратури міста Києва, Олени Яхто, Ганна Гопко просто використовує шанс для того, щоб «штовхнути в спину» лежачого Садового.

«Якщо ви звернули увагу, при всій своїй «любові» до «Самопомочі», я не дозволила б собі жодного злорадного коментаря з приводу того комунально-екологічного колапсу, який зараз відбувається у Львові. Зате перший номер Ганя Гопко не упустила можливості штовхнути лежачого», – повідомила Яхно на своїй сторінці в facebook.

Нагадаємо, Львів страждає від екологічної катастрофи, яка склалась на Грибовицькому сміттєзвалищі через пожежу і подальший обвал. Під час рятувальних робіт загинуло три представники ДСНС, ще одного досі не знайшли під завалами сміття.

Сьогодні Грибовицьке сміттєзвалише є одним із найбільших у Європі.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!