Як повідомляють Волинські новини, відділок поліції хочуть облаштувати в Устилузі Володимир-Волинського району. У місті, яке є центром об’єднаної громади, трапляються часті ДТП, розташований митний перехід і є проблеми зі злочинністю. Тут поки що працює лише один дільничний інспектор поліції.

Про це у коментарі кореспонденту Інформаційного агентства Волинські Новини розповів голова Устилузької об’єднаної громади Віктор Поліщук.

Уже не раз згадувалося, що в місті вже тривалий час існують проблеми з сервісною зоною, яка не відповідає жодним стандартам. Сам митний пункт пропуску «Устилуг-Зосін» розташований у межах міста. Ще декілька років тому черги стояли просто на міських вулицях, дороги були заблоковані. І хоч сьогодні сервісна зона розташована перед містом, а прикордонники намагаються регулювати потік автомобілів, та це не зменшує у місті проблем.

Як розповідає Віктор Поліщук, в Устилузі працює один дільничий інспектор поліції, але цього не достатньо для міста, а тим більше для об’єднаної громади, яка охоплює третину Володимир-Волинського району. Тому вже є домовленості з керівництвом поліції району, аби в Устилузі створили відділок.

«У Володимирі-Волинському обіцяють поки що принаймні закріпити мобільну групу з трьох працівників поліції за Устилугом, а потім тут зробити відділ. Ми, зі свого боку, маємо забезпечити людей оргтехнікою і приміщенням, що нам по силах. Єдине, що нам треба – команда від Міністра Арсена Авакова», – каже голова об’єднаної громади.

Крім того, додав голова Устилузької об’єднаної громади Віктор Поліщук, є потреба в створенні муніципальної поліції, яка б, серед іншого, дбала б і про підтримку благоустрою в місті. Але до цього питання планують повернутися в тому разі, якщо облаштують нову сервісну зону.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!