Галина Герасимова розпочала модельну кар’єру у 70. Вона знялася для української інтернет-версії модного французького видання, повідомляє 24 канал.

Фотосесія виявилась настільки успішною, що на жінку просто посипались замовлення на зйомки в інших журналах.

У студії Галину зустрічають як добру знайому. Для фотосесії імідж змінили кардинально. Над ним працювала група із шести осіб. Фішка — дуже яскравий макіяж. Мабуть, саме тому модель знайти було не просто.

Фото своєї 70-річної бабусі на кастинг надіслав внук Галини. У неї є дві доньки та четверо внуків. Нещодавно з чоловіком відсвяткували золоте весілля. За фахом вона інженер. Чоловік — військовий. Замолоду сім’я переїжджала з гарнізону в гарнізон. Жінка ніколи не мала стосунку до модної індустрії. Проте, завжди намагалася виглядати гарно. Тримати себе у формі їй вдається без особливих зусиль.

Галина Герасимова стала найстаршою моделлю в Україні. У світі ж пальма першості належить американці Кармен Делль‘Орефайс. Їй 85, на подіум вийшла у 1945. А у 2000-х ввійшла у книгу рекордів Гіннеса як модель з найтривалішою у світі подіумною кар’єрою.

Галина Герасимова готується до нових зйомок. Пропозиції надходять з-за кордону. Скажімо, Англії. Внук Іліан став її менеджером. Жінка не знає, скільки триватиме її модельна кар’єра. Каже, такий досвід її цікавить більше, аніж слава.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!