Піжами, футболки, тісна нижня білизна, нічні сорочки – в чому ви спите? Ви знаєте, що неправильний одяг може стати причиною поганого сну? Але вихід є – спіть голими!

Багато хто має так звану «піжамну хворобу». Коли на нас вільні штани і мішкувата кофта, нам здається, що ми відчуваємо себе більш комфортно, бо вони нас не сковують, і в них нібито затишно. Але можливо, ми просто боїмося розкутості і соромимось своїх форм?

Неприйняття власного тіла вирощує комплекси. Вони закривають нас і негативно впливають на самооцінку. І справа тут зовсім не у якості власних форм. За таких умов, як б ви їх не вдосконалювали, допоки ви не приймете себе повністю свідомістю, нічого не зміниться.

Але звикнути до свого тіла можна дуже просто – лише скинувши піжаму. До того ж, спати голяка необхідно не тільки для самооцінки, але й для здоров’я.

Чому варто спати голими – ТОП 5 причин:

Кровообіг

Ви думаєте, що купили зручну нижню білизну, тільки подивіться тепер уважно, які смужки на тілі вона залишає. Змістіть гумку піжамних штанів і подивіться на ці сліди. Будь-який одяг порушує кровообіг. Ходити голяка вдень, якщо ви не живете на безлюдному острові, ми не можемо. Тому позбавляйтесь одягу хоча б вночі. Нехай ваше тіло відпочиває! Проведіть експеримент і тиждень поспіть голяка. Ви відчуєте, що набагато краще почнете себе почувати.

Звичка любити тіло

Давайте поговоримо відверто, ми рідко задоволені своїм тілом, постійно хочеться щось удосконалити і «підправити». А ви спробуйте поспати довший період голими і помітите, що почнете більше любити своє тіло. Ви до нього звикнете і перестанете у ньому вишукувати вади.

Захворювання

Відомо, що грибкові захворювання люблять тепле і тісне середовище. Піжами – ідеальне місце для них. Так само, як і нижня білизна, яка часом взагалі спрацьовує, як пряма доставка бактерій у найніжніші та найчутливіші місця нашого тіла – постійне тертя трусиків об промежину часто замість захисту дає зворотний ефект. Насправді, шкідливим бактеріям набагато складніше проникати в піхву, якщо ви нічим не покриті, тобто, є голими. Знімайте одяг і дбайте про здоров’я!

Шкіра

Якщо ви почнете спати голими, ваша шкіра тільки спасибі скаже. Тепер вона нарешті зможе «дихати»!

Важливо для чоловіків

На думку експертів, якість сперми поліпшується, якщо чоловіки сплять голими, і погіршується, якщо вони лягають спати в вузькій нижній білизні.

В результаті дослідження з’ясувалося, що у представників сильної статі, які носять вузькі труси тільки вдень, а засинають голяка, якість сперми на 25% краще, ніж у тих, хто не знімає нижню білизну вночі.

Справа в тому, що тісний одяг провокує підвищення температури в області тестикул (яєчок). Краща температура для роботи тестикул – трохи нижча температури всередині тіла. Коли температура в області яєчок підвищується, якість сперми стає істотно нижчою.

Сексуальне життя партнерів

Що може бути сексуальнішим за торкання партнерів вночі, особливо, якщо ви обоє спите голими. Шанси на ранковий секс збільшуються. Як можна просто так піти на роботу, якщо поруч лежить гола жінка? А чим більше сексу – тим кращі відносини. Та й ранковий секс приносить багато додаткових бонусів. Доведено на практиці!

 

Переконливі причини? Розпочніть експеримент вже сьогодні вночі!

Джерело: UA482

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!