Музей розлучень відкрився у Лос-Анджелесі (США). У якості експонатів у ньому представлені нижня білизна, любовні листи, весільні сукні та прикраси, що належали покинутим закоханим, повідомляє Znaj.

Квиток у незвичайний музей коштує 18 доларів. Заплативши ці гроші, можна подивитися на чужі фотографії, журнали для дорослих, напівпорожню пляшку парфуму, велике дзеркало, цифровий фотоапарат, музичні інструменти, одяг і праску, яким гладили костюм нареченого перед весіллям.

Найчудернацькішим експонатом закладу є інструкція по догляду за хворим після операції з трансплантації. Її в музей передала жінка, бойфренд якої припинив відносини після операції з пересадки обох легенів.

Лос-Анджелеський музей розлучень – не перший у своїй оригінальності. Він фактично є аналогом хорватського, що відкрився в Загребі в 2006 році. Там кожен експонат має свою назву й опис, де вказані дати зустрічі та розставання, місто і країна, де вони почалися і закінчилися, тривалість відносин, а також їх історія.

Цікаво, що доповнити колекцію музею може будь-який бажаючий. Керівництво закладу наголошує, що участь в створенні і постійному оновленні експозиції допомагає подолати емоційну кризу після розставання.

До послуг відвідувачів музею – сповідальня. Тут людина може описати свої невдалі стосунки в найдрібніших деталях.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!