12 червня, під егідою Асоціації кулінарів України відбулося міське гастрономічне свято «Смачна візитівка Володимира». Це свято вперше проходило у нашому місті і його «фішкою» було визначення страви, яка стане гастрономічною родзинкою міста, іншими словами, його «смачною візитівкою».

Організатори заходу (міськвиконком та ЦПО) подбали щоб під час свята глядачі та учасники не нудьгували. Для них відбувалися професійні кулінарні майстер-класи, зокрема по приготуванню фаршированого м´яса на ребрах в овочевому гарнірі із медово-часничним соусом від срібної медалістки Всеукраїнського конкурсу юніорів з кулінарного мистецтва Ольги Куліневич, всіляки конкурси, забави, вікторини аукціони.

Поряд з кулінарним дійством активно «тусувалися» хенд-мейд, книжковий та медовий ярмарки. І діти і дорослі мали нагоду взяти участь у майстер-класах зі скрапбукінгу, виготовлення ляльки-мотанки, розписі імбирного печива, в´язанні гачком. Дітей на святі розважав кумедний клоун, який теж організував свій майстер-клас з виготовлення фігурок і надувних кульок. Була організована також миттєва кулінарна лотерея де головний приз – вечеря на двох у піцерії «Рів´єра» – виграла мешканка нашого міста.

Та повернемося до головної «фішки» свята. Отож, того дня свої «смачні візитівки» представило 12 ресторанів та кафе міста. Що стосується назв страв, то можна сказати, що всі учасники добряче скреативили. Був і салат «Екзотика», і тістечко «Княжа корона», і гаряча страва «Гуглі» (прошу не плутати з пошуковиком в Інтернеті!), «Завиванець по-володимирськи».

 

До кожної страви була представлена легенда, а дехто з учасників (ТКЦ «Княгині Ольги») скреативив навіть під час презентації свого кулінарного шедевру.

До складу журі увійшли: Микола Наход (член правління Асоціації кулінарів України, голова осередку Волинської області), Тетяна Новосад (викладач вищої категорії, викладач-методист Волинського коледжу технологій, бізнесу та права) та переможець першого сезону кулінарного шоу «Пекельна кухня» Юрій Кондратюк.

Для дегустації страв було створено дві, так би мовити, команди. Одна складалася із членів поважного журі, інша – з народних дегустаторів. До речі, городяни могли придбати «Сертифікат народного дегустатора» на аукціоні і таким чином зайняти місце в команді народних дегустаторів. Далі розпочалася дегустація блюд.

Конкурсні зразки страв журі оцінювало за критеріями, рекомендованими Всесвітньою асоціацією кулінарних союзів.

Спочатку члени журі відібрали з 12 страв лише п´ять, а далі, порадившись і обговоривши кожну страву з кухарем який її готував, визначили чотири призових місця. Щодо зауважень членів журі стосовно приготованих страв, то вони здебільшого стосувалися презентації страв, невдалого поєднання продуктів у них, деякі технологічні неточності у приготуванні. Проте, члени журі не скупилися на слова похвали, якщо страва дійсно заслуговувала того.  

Отож, у конкурсі «Смачна візитівка Володимира» перше місце дісталося страві «Гуглі», яку представили кухарі кафе «2000». Друге місце – у солодкої «Княжої корони» від кондитерів ТКЦ «Княгині Ольги», третє між собою розділили «М´ясна нарізка» (кафе «Вулик») та «Завиванець по-володимирськи» (ресторан «Дружба». Відзнаку народних дегустаторів «Народне визнання» отримала страва представлена рестораном «Маяк».

Всі решта учасників цього кулінарного конкурсу отримали подяки та грамоти за участь та слова вдячності від городян та організаторів за свої старання.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!