Українці розчарувались в роботі народних депутатів, оскільки виконання «важкої» роботи народних обранців звелося до потурання вимогам Міжнародного валютного фонду, що повністю заглушило будь-які завдання виборців.

По-суті коаліційна угода уряду сьогодні є великим «меморандумом МВФ», в ході потурання умовам якого, про українців і їхні потреби взагалі «забули», – пише «Знай».

На думку народного депутата України з фракції РПЛ Ігоря Попова, симпатії українців до уряду застрягли між «Кремлем та колорадськими жуками».

«На сьогодні політична структура парламенту не відповідає політичним настроям населення. Відповідно, і значна частина дій ситуативної більшості не спрямована на реалізацію пріоритетних для виборців завдань. У відповідь, ставлення населення до парламенту коливається на рівні між ставленням до Кремля та до колорадського жука», – пише Попов у своєму блозі на «УП» і додає, що меморандум МВФ замінив коаліційну угоду уряду.

«У Раді немає коаліції, немає коаліційної програми, а справжня програма Уряду – це меморандум із МВФ», – наголосив Попов, зауваживши, що виходом могло б бути «створення нової політичної коаліції, з достатньою кількістю голосів та публічною програмою. Від цього відмовилися навесні, і до цього все одно повернуться в перспективі півроку. Альтернативою стануть лише позачергові вибори на весну 2017».

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Петро Порошенко «затягуватиме» з виборами на Донбасі до кінця власного президентства.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!