21 об’єкт на Волині має бути профінансований за кошти Державного фонду регіонального розвитку.

Про це у коментарі кореспонденту Інформаційного агентства Волинські Новини повідомив заступник голови ОДА Сергій Кошарук  12 червня, під час відкриття Європейських днів сталої енергетики в Україні.

Зі слів посадовця, з Державного фонду регіонального розвитку профінансують 21 об’єкт в області на загальну суму 95,5 мільйона гривень. Крім того, ще 10 відсотків від цієї суми мають скласти кошти бюджетів усіх рівнів на умовах спів фінансування.

Нагадаємо, минулого місяця стало відомо про 17 об’єктів, на будівництво яких виділять кошти з ДФРР. Зі списком об’єктів можна ознайомитися за посиланням.

Володимир-Волинському району теж трохи перепаде з цих грошей. Зокрема,

1072,746 тисячі гривень підуть на реконструкцію дитячого садочка у селі Зоря Володимир-Волинського району. 702,6 тисячі – загальноосвітня школа I-III ступеня, село Бубнів Володимир-Волинського району – реконструкція; 1079,467 тисячі – загальноосвітня школа I-III ступеня на вулиці Володимирській, 4 в Устилузі Володимир-Волинського району – реконструкція; 845,92 тисячі – частина приміщень будинку культури на вулиці Миру, 2 у селі Зимне Володимир-Волинського району – реконструкція.

Як пояснив Сергій Кошарук, облдержадміністрація внесла ще 4 об’єкти, по яких не було повного пакету документів: не вистачало рішень районних або обласної рад щодо співфінанування. Але минулого тижня ці об’єкти погодили в Кабміні і їх направили, згідно з процедурою, до бюджетного комітету.

Відтак, на Волині чекають рішення бюджетного комітету щодо переліку. Щойно буде схвалене рішення – розпочнеться освоєння грошей. Звичайно, освоювати кошти доведеться прискореними темпами – адже минає перше півріччя.

«У нас є потужні будівельники, які можуть ці кошти якісно освоїти за короткий термін. Ми бачили як в Мар’янівці, в Холоневичах об’єкти за 2 місяці з фундаментів здали під ключ. Тому, аби тільки кошти надійшли – будемо братися за ці об’єкти», – додає чиновник.

До слова, Сергій Кошарук розповів, що спершу в Уряді обіцяли, що Волинь отримає з ДФРР набагато більшу суму – 160 мільйонів гривень. Але згодом в Кабміні вирішили виокремити мільярд гривень на інфраструктурні проекти для об’єднаних територіальних громад, у тому числі й волинських, та ще на низку програм. Тож, ДФРР так схуд, що для Волині дісталося на об’єкти 95,5 мільйона.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!