Голова Національної поліції Хатія Деканоїдзе заявила, що в Україні відбувається ріст злочинності, однак він не є таким стрімким, як це було ще шість місяців тому.

Серед головних причин, які провокують людей на злочини, Деканоїдзе назвала міграцію населення, зростання рівня його бідності та реєстрацію, повідомляє «Знай».

«Злочинність зростає не так, як, наприклад, півроку тому. Це з 2013 року був серйозний ріст злочинності, на який впливають декілька чинників. Перший фактор – це, звичайно, соціально-економічна ситуація, яка погіршується, і люди стають біднішими. Це вуличні крадіжки і крадіжки з машин, крадіжки в селах, наприклад, коли крадуть курочок, варення і т. д. Друге – це велика міграція, яка у нас є, наприклад, зі сходу на захід, і велика міграція зброї. І третє – це реєстрація», – наголосила Деканоїдзе, зазначивши, що поліція фіксує всі злочини, а не приховує їх, як це практикували раніше для «хорошої» звітності.

«Поліція веде облік всіх абсолютно правопорушень, у них чітке завдання, щоб не прикривати їх. Раніше вони прикривали злочини для того, щоб хвалитися потім статистикою», – повідомила Деканоїдзе під час інтерв’ю для радіостанції Голос столиці.

У той же час, глава Нацполіції заявила, що до кінця цього року буде повністю ліквідована ДАІ, яка збереглась в окремих обласних центрах. «Поки по всій Україні не ліквідована ДАІ. Патрульна поліція працює в великих обласних центрах. До кінця року, я дуже сподіваюся, якщо буде фінансування, ми ліквідуємо повністю ДАІ», – додала Деканоїдзе.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!