Сміття, яке збирають на вулицях Львова, після Грибовицької трагедії вивозять по всій Україні. Уже декілька днів, як самоскиди з сусідньої області прямують на Волинь – до луцького полігону твердих побутових відходів, – повідомляють «Волинські новини».

Нагадаємо, 30 травня на території Грибовицького полігону твердих побутових відходів, що на Львівщині, спалахнула пожежа. Після завершення стався зсув сміття, під який потрапило троє рятувальників. Рятувальників на сміттєзвалищі завалило відходами з висоти 90 метрів.

Нещодавно в Львівській міськраді заявили, що якщо не буде куди вивозити сміття зі Львова –возитимуть в і інші області.

Так, три самоскиди зі сміттям, які серед ночі їхали в напрямку Луцька у ніч з 11 на 12 червня помітили в селі Стоянів Радехівського району Львівської області.

Інформаційне агентство Волинські Новини вирішило з’ясувати, чи насправді возять сміття зі Львова на луцький полігон побутових відходів.

Директор КП «Луцьккомунтранс» Валерій Кузьмич цю інформацію підтвердив. З його слів, так Луцьк, як і всі міста України, допомагає Львову в складній ситуації. Валерій Кузьмич переконує: зі Львовом підписана відповідна угода про вивезення сміття з міста на Волинь і «нічого страшного у тому немає».

«Вони (представники Львова – ред.) звернулися до нас за допомогою. Так їм сьогодні допомагає вся країна. В людей біда. Це сміття не зі звалища, а яке збирають по місту. Ми домовилися про те, щоб не було перевантажень, тож возять в обмеженій кількості не більше 5 самоскидів в день. Учора було 3», – каже він.

Сміття зі Львова возять або на сортувальну лінію, або на полігон, якщо сортувальна лінія зайнята. Згодом, припускає Валерій Кузьмич, КП «Луцьккомунтранс» може й надасть сміттєвоза в оренду, який би привозив спресоване сміття на міське звалище. А коли в сусідів зникне проблема з місцевим сміттєзвалищем – то львів’яни, переконує він, готові прийняти такі ж обсяги луцького сміття, які сюди привезуть.

Поки що, переконує директор КП «Луцьккомунтранс», зі Львова привезли на луцьке звалище менше добової норми, яку збирають в Луцьку. Та на скільки часу розрахований договір про прийом сміття зі Львова – не каже. Як і невідомо, коли буде вирішене сміттєва проблема в самому місті Лева.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!