14 червня у Центрі позашкільної освіти пройшов зліт лідерів учнівського самоврядування. На зустріч, яка за кілька років уже стала традиційною, зібралися лідери учнівського самоврядування з усіх шкіл міста. Школярі-активісти зійшлися задля того, аби обговорити все зроблене за рік, плани на майбутнє та обрати найкращого з лідерів, іншими словами – лідера з лідерів.

Саме задля цього було обране журі до складу якого увійшли: Петро Зінкевич (директор ЦПО), Оксана Сацюк (методист міського управління освіти), Раїса Власюк (заступник директора ЦПО), Наталія Ярошук ( спеціаліст відділу у справах молоді та спорту міськвиконкому). Головою журі було обрано депутата міської ради, засновника Володимир-Волинської ліги КВН Максима Клим´юка.

Ведучою на цьому злоті виступила методист по роботі з дитячими об´єднаннями Центру позашкільної освіти Світлана Лиско.

Спочатку кожна команда лідерів презентувала себе як перед членами журі так і перед іншими учасниками зльоту. Першими виступила команда «ШОУ№5», куди увійшли школярі п´ятої одинадцятирічки, другими – «КРОК» (команда гімназії ім. О.Цинкаловського), далі «ШОК» – НВК «ЗОШ №3-ліцей», «Сталкер» – ЗОШ №1, «Шкільний парламент» – ЗОШ №2.   

Між представленнями усі присутні ( члени журі не стали виключенням!) брали активну участь у різноманітних конкурсах та вікторинах. Найкращі отримували призи які, до речі, надав відділ у справах молоді та спорту міськвиконкому. А солодощі, якими смакували того дня школярі, презентував депутат міської ради Максим Клим´юк. До речі, як розповіли організатори цього зльоту, Максим щороку приєднується до проведення цього заходу і частує активістів солодощами.

Після півтрагодинних веселощів та розваг дійшли до кульмінації зльоту – вибору кращого з кращих, тобто лідера з лідерів. Команда журі не змогла остаточно назвати прізвища переможця, тому запропонувала присутнім школярам з двох фіналістів самим обрати (оплесками) переможця.

Отож, в результаті учнівського голосування, переможцем цьогорічного зльоту лідерів учнівського самоврядування стала учениця першої одинадцятирічки Анна Сидорук. Вітаємо Аню з перемогою і бажаємо їй і надалі розвивати в собі якості лідера.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!