Окрім 13,5 тисяч літрів пального, оперативники управління захисту економіки вилучили бочки зі спиртовмісною сумішшю та цигарки. Вартість майна сягає півмільйона гривень – повідомляють у Департаменті захисту економіки Національної поліції України.

Працівники Управління захисту економіки (УЗЕ) у Волинській області Нацполіції встановили групу осіб, яка організувала підпільні заправні точки.

Місцеві мешканці 45-ти, 38-ми, 37-ми та 35-ти років влаштували саморобні автозаправні станції на території власного домоволодіння.

Під час санкціонованих обшуків за місцем мешкання осіб та на складах оперативники УЗЕ та слідства Нацполіції вилучили 13,5 тисяч літрів дизельного пального, тисячу пачок цигарок без марок акцизного податку України виробництва Республіки Білорусь, 100 літрів рідини з характерним запахом спирту, чорнову бухгалтерію, а також «кустарне» обладнання для заправки автомобілів.

Вартість вилученого майна становить 500 тисяч гривень.

Слідчим Володимир-Волинського відділення Нововолинського відділу поліції області відкрито кримінальне провадження за ст.199 (виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів) Кримінального кодексу України.

На даний час встановлюються джерела постачання дизпалива, спирту та тютюну, а також причетних осіб до незаконної діяльності.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!