Черги на кордоні стали наслідком страйку митників Польщі, який триває вже кілька тижнів. Митники страйкують у так званому італійському стилі, коли навмисно більш прискіпливо, повільно та ретельно виконують свою роботу, – повідомляє «Експрес».

Чимало працівників митниці Польщі й узагалі не приходять на місце праці. Ситуація на кордоні вчора,13 червня, знову була напруженою Чергове посилення протестів польських митників. Сьогодні ранкову зміну на пунктах пропуску Будомєж-Грушів, Кросцєнко-Смільниця, Медика-Шегині та Корчова-Краківець розпочало 47 працівників , замість потрібних 86 .

Митники що не вийшли на роботу, надали лікарняні листи або взяли відпустки за власний рахунок. На переході Будомєж-Грушів зранку працював тільки начальник зміни та один митник. Ситуацію виправили впродовж дня, долучивши до роботи на митному переході працівників з регіональної митниці Перемишля. Минулого тижня по всій Польщі пройшло багато масових акцій протесту працівників митниці, були протести в столиці країни, і в інших регіонах Польщі. У Варшаві в пікетах взяли участь працівники з різних відділів. Митники протестують проти ліквідації Митної Служби та її об’єднання з Податковою службою, а також вони вимагають перегляду умов нарахування пенсій, повідомляє vsetutpl.com.

На сайті Профспілок митників Польщі розміщено карту протестів Митної Служби , де відмічено відділення та регіональні представництва Митної Служби Польщі з зазначенням акцій протесту, що вже відбулися та тих, котрі ще тривають.

 

Пункт пропуску Смільниця – Кросцєнко. Посилений контроль – можуть виникати труднощі. Пункт пропуску Шегині – Медика. Зменшена кількість працівників та посилений контроль – можуть виникати труднощі. Пункт пропуску Краківець – Корчова. Зменшена кількість працівників та посилений контроль – можуть виникати труднощі. Пункт пропуску Рава-Руська – Хребенне. Посилений контроль – можливі труднощі. Пункт пропуску Угринів – Долгобичув. Посилений контроль – можливі труднощі. Пункт пропуску Ягодин – Дорогуськ. Посилений контроль – можливі труднощі.

Фото: vsetutpl.com

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!