Президент Петро Порошенко заявив, що Україна повинна бути повністю готовою в разі повномасштабного вторгнення на її територію. Необхідно підготувати інфраструктуру і відповідну матеріально-технічну базу, а також розгорнути партизанський рух і оптимізувати роботу підприємств оборонно-промислового комплексу країни, – про це повідомляє «Знай».

Про це керівник країни заявив під час науково-практичної конференції «Уроки гібридної війни: військові аспекти», передає прес-служба Адміністрації президента. Порошенко сказав, що необхідно вивчити можливості територіальної оборони держави.

«У разі агресії питання побудови територіальної оборони з урахуванням досвіду останніх двох років повинно бути ретельно опрацьовано. Так само в разі повномасштабного вторгнення повинен бути відшліфований план загальної мобілізації і функціонування держави в умовах воєнного стану», – підкреслив президент.

Також слід, за його словами, забезпечити охорону важливих державних об’єктів в глибині нашої території. Він сказав, що загальну мобілізацію в країні не оголошують через ефективну побудову кампанії контрактної армії.

Президент переконаний, що слід підготувати інфраструктуру і відповідну матеріально-технічну базу для того, щоб мати можливість в разі потреби оперативно розгорнути партизанський рух і оптимізувати роботу підприємств оборонно-промислового комплексу країни, а також створити нові потужності для виробництва нових озброєнь.

Нагадаємо, міністр оборони Росії, генерал армії Сергій Шойгу анонсував велику мобілізацію в армію. У країні вже провели масштабну перевірку військових можливостей країни. Особлива увага, за його словами, буде приділятися взаємодії армії з регіональною владою та створенню польових рухомих пунктів управління об’єднаннями.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!