14 червня відбулося чергове засідання ради з питань молодіжної політики при виконавчому комітеті Володимир-Волинської міської ради.

Примітним було те, що ця зустріч відбувалася у кабінеті міського голови Петра Саганюка. Деякі молодіжні активісти, члени ради, зізналися, що для них це робоче засідання є ще й своєрідною екскурсією у кабінет мера про яку вони так давно мріяли.

Розпочав зустріч голова ради, депутат міської ради Максим Клим´юк, пізніше слово взяла спеціаліст відділу у справах молоді та спорту Наталію Ярошук, яка розповіла про хід підготовки до Дня молоді.

Далі до обговорення питання долучилися інші члени молодіжної ради, директор культурно-мистецького центру Катерина Петрович а також представник громадської інституції Інститут розвитку міста Олена Кандиба.

Остаточна програма проведення Дня молоді в місті ще буде оприлюднена у місцевих засобах масової інформації, проте, забігаючи наперед, можемо сказати що свято буде насичене усілякими заходами, розвагами та конкурсами.

Зокрема, планується проведення «селфі-сушки», вернісажу картин учасників пленеру «Колорит», майстер-класи з хіп-хопу та написання картин, велоквест, перегляд кінофільму під відкритим небом, розпалювання ватри та розваги в парку «Слов’янський», цікава концертна програма.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!