9 червня стартувала дев’ята спартакіада «Здоров’я» серед державних службовців усіх районних державних адміністрацій та їх структурних підрозділів, територіальних підрозділів підприємств, інших центральних органів виконавчої влади. Організаторами заходу виступили відділ з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації та Міжрегіональне управління Національного агентства України з питань державної служби у Волинській та Рівненській областях, Волинський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»

Урочисте відкриття відбулось на базі спортивного комплексу «Олімп» Володимир-Волинського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Під час урочистостей виступили  начальник відділу з питань фізичної культури та спорту Волинської ОДА Ігор Дмитришин, cекретар Володимир-Волинської міської ради Олег Свідерський, виконуючий обов’язки начальника управління освіти В҆ячеслав Петрук та директор Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Володимир Новосад.

До Володимира прибуло 15 команд-учасниць з районних державних адміністрацій. Програма обласної спартакіади включала змагання з 5 видів: волейбол, шашки, шахи, міні-футбол та настільний теніс.

В особистому заліку за підсумками результатів у змаганнях за видами спорту призові місця спартакіади розподілились наступним чином:

У змаганнях з футзалу переможцями стала команда Маневицької РДА , друге місце у команди Горохівської РДА, третє – у команди Шацької РДА.

В змаганнях з волейболу перемогла команда Ковельської РДА, срібло виборола команда Луцької РДА, і замкнула трійку призерів команда Камінь-Каширської РДА.

В індивідуальному заліку за підсумками результатів у змагань з настільного тенісу  призові місця розподілились наступним чином: серед чоловіків перемогу здобув – Сергій Рудись (Маневицька РДА), ІІ місце – Олександр Дідук (Горохівська РДА) та ІІІ місце Юрій Віткалюк (Старовижівська РДА). Серед жінок перемогу отримала Катерина Пословська з команди Ратнівської РДА, ІІ місце  – Катерина Філаретова (Рожищанська РДА) та ІІІ місце – Тетяна Сливка (Горохівська РДА).

У загальнокомандному заліку за підсумками результатів у змаганнях з настільного тенісу І місце здобула команда Горохівської РДА, ІІ місце у команди Маневицької РДА, а ІІІ місце у команди Ратнівської РДА.

За підсумками результатів змагань в особистому заліку з шашок серед жінок перемогу здобула Лілія Тороканець  з команди Камінь – Каширської РДА, ІІ місце – Ірина Пушинська (Горохівська РДА), ІІІ місце у Ірини Кондратюк (Маневицька РДА). У змаганнях з шашок серед чоловіків І місце посів Сергій Матвійчук – команда Ратнівської РДА, ІІ місце – Анатолій Семерей – команда Іваничівської РДА та Олександр Ярощук Камінь-Каширська РДА.

У загальнокомандному заліку за підсумками результатів у змаганнях з шашок І місце посіла команда Камінь- Каширської РДА, ІІ місце – Ратнівська РДА, ІІІ місце – Володимир – Волинська РДА.

За результатами змагань в особистому заліку з шахів серед жінок І місце здобула Людмила Борисевич з команди Любомльської РДА, ІІ місце – Святослава Остапчук (Камінь – Каширська РДА), ІІІ місце – Людмила Довжик (Ковельська РДА). У змаганнях з шахів серед чоловіків І місце виборов Сергій Корець з команди Любешівської РДА, ІІ місце – Андрій Жога (Рожищенська РДА), а В҆ячеслав Луцюк (Горохівська РДА) посів ІІІ місце. У загальнокомандному заліку за підсумками результатів у змаганнях з шахів І місце посіла команда Любомльської РДА, ІІ місце –Горохівська РДА, ІІІ місце –Рожищанська РДА.

У загальнокомандному заліку за підсумками результатів у змаганнях за видами спорту призові місця спартакіади розподілились наступним чином:

І місце – команда Маневицької райдержадміністрації, ІІ місце – команда Ковельської райдержадміністрації, ІІІ місце за командою Горохівської райдержадміністрації.

По закінченню змагань організаторів подякували учасникам за активну участь та нагородили переможців та призерів як в особистому так і в загальнокомандному заліку дипломами та медалями, а також побажали успішного виступу збірній команді держслужбовців у Всеукраїнських змаганнях.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!