14 червня володимирчан та військовослужбовців 14-ї ОМБр знову дивували театрали аматори «Різнобарв’я».

Того дня глядачі культурно-мистецького центру мали нагоду переглянути театральну програму «Підступність і кохання по-українськи» куди увійшли уривки з театральних вистав: «Підбрехач», «Сватання на Гончарівці», «Ніч на Івана Купала», «Байстрюк», «Доки сонце зійде роса очі виїсть», «Весілля в Малинівці», «Сорочинський ярмарок».

На сцені КМЦ відіграли актори зі старого та нового складу цього аматорського творчого колективу.

Дебютували того вечора на сцені Марта Гаврилюк, Володимир Пикалюк, Любов Нестерук. Не залишила байдужими глядачів гра вже знаних у місті театралів-аматорів, таких як Людмила Сидорук, Василь Борусевич, Юрій Лукницький, Ірина Цигикал, Юлія Голядинець, Тетяна Ткачук, Інна Щербина, Ірина Пикалюк.

Колектив театру за останні місяці поповнився новими аматорами. З 8 чоловік, які розпочинали всю цю «театральну кухню» у нашому місті, колектив розрісся до майже 30 чоловік.

Незмінними залишаються лише режисери театру Лариса Половньова та Людмила Похожалова, які повністю віддаються улюбленій справі.

Після вистави слова вдячності акторам театру та режисерам дійства висловив заступник командира батальйону по роботі з особовим складом 14-ї ОМБр старший лейтенант Назар Клюк. Військовослужбовець також пообіцяв, що вони залюбки відгукнуться на чергове запрошення театралів-аматорів.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!