Обміни полоненими – потужне інформаційне прикриття, під яким буде проведено голосування по непопулярним законопроектам про децентралізацію і про окремий статус Луганській і Донецьких областей. Про це порталу «Знай» розповів політолог Руслан Бортнік.

«Обмін полоненими – потужний пропагандистський козир Путіна, який він розіграв у самий невідповідний для нашої країни момент. Дивіться самі: Путін звільнив жінку з немовлям, яку негуманна українська влада тримала у місцях, не таких віддалених. Мало того: він одного українця поміняв на іншого. Для міжнародної спільноти картина виявилося досить непривабливого, яка дозволяє говорити, що в Україні – громадянський конфлікт. Вчорашнім обміном Путін з лишком відігрався за обмін Савченко, який був нерівноцінним», – зазначив Бортнік.

Політолог додав, що процес обміну полоненими з російською стороною буде тривати до кінця червня, до моменту прийняття в українському парламенті рішення щодо реалізації Мінських угод. Не можна виключити, що ці обміни є інформаційним прикриттям для голосування щодо законів про децентралізацію і про окремий статус Луганській і Донецьких областей.

Нагадаємо, народний депутат від НФ Антон Геращенко 14 червня підтвердив, що Олена Гліщінская і Віталій Діденко, на яких обміняли українських політв’язнів Геннадія Афанасьєва і Юрія Солошенко, протягом багатьох років були завербовані спецслужбами Росії.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!