Державна міграційна служба пропонує видати біометричні паспорти переселенцям в першу чергу. Це пов’язано з тим, що він дозволяє відслідковувати переміщення людей, повідомляє «Цензор» з посиланням на «Українські новини».

«Ще на першій нараді я запропонував розглянути питання про введення цифрових носіїв інформації. Наприклад, пластикові карти. До речі, цю мою ініціативу підхопила Державна міграційна служба, і вони запропонували розглянути можливість першочергового надання таким громадянам (переселенцям) біометричних паспортів», – повідомив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішнього переміщення осіб Георгій Тука.

За словами заступника міністра, біометричні паспорти дозволяють верифікувати особу та відслідковувати її переміщення, що особливо важливо для вимушених переселенців.

Нагадаємо, що реальна кількість біженців з Донбасу вдвічі менше.

Заступник міністра з питань окупованих територій і вимушених переселенців Георгій Тука вважає, що реальна кількість вимушених переселенців значно менше. Їх кількість становить близько 800 тисяч осіб.

Про це повідомив Григорій Тука під час конференції «Політичні права внутрішньо переміщених осіб в Україні», передає «Інтерфакс-Україна». Він розповів, що всі дослідження проводили міжнародні організації. Вони проаналізували збільшення навантаження на навчальні заклади, пологові будинки, в місцях реєстрації переселенців. Організації, за його словами, фіксували зміни статистики смертності та інших показників.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!