16 червня у місті пройшов семінар, організований Міжнародним республіканським інститутом. Співорганізаторами семінару виступили Волинська ОДА та міська влада міста Володимира-Волинського.

Тема семінару – управління багатоквартирними будинками та їх енергоефективність. Мета семінару: допомогти мешканцям багатоквартирних будинків ухвалити усвідомлене рішення про вибір форми управління своїм будинком та обрати оптимальний спосіб впровадження енергоефективних заходів.

Семінар проводили Сергій Пінчук (голова правління ГО «Агенція суспільного розвитку») та Олександр Шумельда (директор Агенції сталого енергетичного розвитку).

На семінарі були присутні голови уже створених та діючих ОСББ та ЖБК у місті, люди, які тільки працюють над створенням подібних об´єднань, представники громадських організацій та міської влади, депутати міської ради, місцеві ЗМІ.

На семінарі, програма якого була розписана з 9 ранку до шостої години вечора, піднімали питання: кому належать багатоквартирні будинки; за що ми платимо ЖЕКам і що ми їм винні. Пояснювали як розпоряджатися спільним майном (форми управління будинком і переваги кожної з них), як проводити збори мешканців по визначенню форми управління будинком. Говорили тренери семінару й про процедуру списання будинку з балансу органу самоврядування та подальші взаємини з місцевою владою, пояснювали як налагодити ефективне утримання власного будинку.

Цікаво та змістовно розповіли тренери семінару й про енергоефективні заходи в житловому фонді, про фінансування енергоефективних заходів: можливі джерела, моделі та основні бар´єри.

Учасники семінару також малим можливість самі взяти участь у виконанні групового завдання «Моделювання термоізоляції житлового будинку:технічні та економічні аспекти».

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!