15 червня у Володимирі відбувся міжобласний семінар директорів навчальних закладів міст Червонограда та Володимира-Волинського. Тема семінару – «Імідж як ресурс інноваційного розвитку навчального закладу».

Ініціатором зустрічі був Віктор Миколайович Лапій, директор однієї із шкіл Червонограда. Допоміг освітянину реалізувати свій задум волонтер, підприємець, голова Громадської ради при міськвиконкомі, колишній педагог  Роман Мартинюк.

Слід зауважити, що червоноградці самі розробили план цього заходу.

Отож, 15 червня з самісінького ранку гостей зустріли у ДНЗ №7 в.о. начальника міського управління освіти В´ячеслав Петрук та керуюча справами міськвиконкому Наталія Прогонюк.

Гості оглянули садочок, пізніше вихованці цієї дошкільної установи подарували освітянам невеличкий концерт. Потому гості з Львівщини відвідали п´яту одинадцятирічку та гімназію ім. О.Цинкаловського. Гостей переважно цікавили відносини керівників установ із управлінням освіти та міською владою. Гості були приємно вражені рівнем комунікації та щиро позаздрили високому рівню фінансування закладів освіти.

Потім вони навідались у міський спорткомплекс «Олімп». Гості високо оцінили цей спортивний об’єкт. Під час показових виступів юних гімнасток серед гостей вже не залишилося байдужих. Юні таланти просто купалися у щедрих оплесках гостей. Тим більше діти сповна заслужили на таку реакцію.

Після офіційної частини гості заздалегідь попросили організувати їм коротку екскурсію містом. У цьому їм допомогла провідний науковий співробітник музею, завідувач фондами Олена Черенюк.

Найперше червоноградці навідалися у Собор Різдва Христового. Приємно відмітити, що у храмі тепло прийняли несподіваних гостей. Їм дозволили досхочу насолодитися багатовіковою красотою та торкнутися історії. Особливо вражені були гості візитом у підземелля Собору. Далі маршрут пролягав містом від костелу Іокима та Анни до Успенського Собору та Василівської церкви. Варто відзначити неабиякий інтерес інтелентних гостей-сусідів до древніх храмів нашого міста. Гості не приховували свого здивування та захоплення.

Роман Мартинюк, який власне, й супроводжував делегацію освітян, розповів що гості намагалися залишити сувеніри та подарунки у кожній освітній установі Володимира. Переважно дарували книги та сувеніри, виготовлені школярами.

Наостанок зустрічі освітяни з Червонограду взяли обіцянку з володимирських колег що вони обовязково вудвідають їхні навчальні заклади.

Ділячись враженнями від зустрічі, Роман Мартинюк сказав, що йому дуже приємно визнавати що організація освітніх процесів у нашому місті відповідає сучасним вимогам.

– Саме такий партнерський підхід до відносин між владою (міським головою, депутатами, управлінням освіти) та закладами освіти – виявляється є мрією у інших містах, – пояснює Роман. – Можливо причиною цього є величина нашого міста, а можливо – відносна фінансова наповненість міського бюджету. Хоча варто врахувати і людський фактор – керівники освітніх закладів нашого міста – люди із мудрістю та досвідом. Така виважена кадрова політика міської влади дає свої плоди. Це, ймовірно, і стало запорукою того, що сьогодні освітянам міста було чим пишатись.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!