З метою допомогти мешканцям багатоповерхівок захиститися від змін у системі ЖКГ, спричинених непродуманими діями влади, у Києві дано старт програмі «Наш дім». Згодом програма реалізуватиметься в інших містах країни.

Реналізація цієї програми на думку експертів допоможе людям розібратись із законодавчими змінами у сфері ЖКГ, захистити власні квартири від маніпуляцій з боку міської влади, неякісного обслуговування та непосильних тарифів.

У рамках програми «Наш дім» в чотирьох районах Києва вже працюють громадські приймальні, де кожен може отримати безкоштовну консультацію юриста чи експерта у сфері ЖКГ. Експерти програми проводять дворові інформаційні зустрічі з мешканцями багатоповерхівок та навчання керівників ОСББ і управителів будинків.

На думку багатьох, ухвалені цього тижня парламентом зміни до закону «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» дають можливість міській владі в будь-який момент нав’язати управителів будинкам, в яких не створено об’єднання співвласників або не призначений управитель.

«Процедура конкурсу для вибору управителів місцевою владою досі не визначена. Змінами до закону на невизначений термін законсервовано ситуацію з ЖЕКами, які надають дорогі та неякісні послуги. Разом з тим, замість створення конкурентного ринку комунальних послуг з’являється черговий корумпований механізм нав’язування громадянам компаній, вигідних владі», – переконані експерти.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!