Влада використовувала раніше комплекс заходів для контролю цін, а зараз ринок не має жодних обмежень. Дорожчають продукти, зростають тарифи, а на це у владних кабінетах не звертають уваги.

Про це повідомила політичний експерт Тетяна Лупова для «24 каналу». Вона зазначила, що на людей владі стало просто наплювати. Всі проблеми перекинули на населення, яке має самостійно розібратися з ними.

«Все дорожчає, але чиновники дуже «важливим» чимось зайняті. Президент Петро Порошенко, приміром, домовився, що всі музеї Верони для українців будуть безкоштовними. Це важливо. Ціна на гречку – ні, а безкоштовні музеї – так. А домовитися, щоб комунальні тарифи, які з 1 липня знову підвищуються, були нижче, і щоб ціни на продукти були адекватні, щоб люди могли це осилити — цього не відбувається», – наголосила політолог.

В європейських країнах за її словами, намагаються під час економічної кризи полегшити життя. Влада там займається захистом населення і забезпеченням їх благ. Вона навела приклад, що людям скасовують відсотки на кредити та надають фінансову допомогу.

Експерт зазначила, що українські чиновники піднімають зарплати собі під час економічної кризи, а населення залишається один на один з проблемами.

Тетяна Лупова назвала парадокс української політики в тому, що більше багатіють люди, які мають відношення до влади.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!