Навчальний рік для школярів може тривати до першого липня. Це розпорядження стосується всіх загальноосвітніх навчальних закладах незалежно від підпорядкування, типів і форм власності. Розпочнеться навчання, як завжди, у День знань – першого вересня.

Відповідний документ підписала міністр освіти і науки Лілія Гриневич, передає сайт “Osvita“. У розпорядження зазначається, що структуру навчального року та канікул у новому навчальному році встановлюватимуть загальноосвітні навчальні заклади. Їх необхідно лише погодити з відповідними органами управління освітою.

“У випадку встановлення 5-денного навчального тижня відпрацювання уроків по суботах (з метою надолуження навчального матеріалу, чи продовження канікул та скорочення опалювального сезону) не допускається, оскільки це призведе до перевищення тижневого гранично допустимого навантаження на учнів”, – зазначається у розпорядженні.

Протягом навчального року канікули не можуть тривати меншою за 30 календарних днів без врахування днів, коли діти припиняли навчання з незалежних від них причин. Це може бути карантин або невідповідність температурного режиму.

У навчальному плані загальноосвітні навчальні заклади встановлюють тривалість навчального тижня на весь навчальний рік.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!