17 червня відбувся конкурс проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства стосовно дітей та молоді  на 2016 рік.

На останньому засіданні конкурсної комісії автори проектів мали нагоду презентувати свої роботи.

Про свій проект «Танцювальний фестиваль «MJDS GROOVE» присутнім розповів його автор, голова громадської організації «Молодіжний центр «Креативний світ» Роман Дячок.

Проекти «Турбота взамін на любов», «Осінній кубок Відкритої Володимир-Волинської ліги КВН» та «Подорож стародавнім Ладомиром» презентував голова МГО «РЕВЕРС» Максим Клим҆юк, доповнила його автор одного з проектів Ольга Щербина.

Нагадаємо, що в проекті «Турбота взамін на любов» йдеться про роботу з особливими дітьми, які потребують як психологічного так і соціального супроводу. «Подорож стародавнім Ладомиром» – проект, який має на меті зібрати певну інформацію та згодом випустити у світ дитячу іллюстровану книгу про історію Володимира-Волинського. А проекти «Осінній кубок Відкритої Володимир-Волинської ліги КВН»  та «Танцювальний фестиваль «MJDS GROOVE» говорять самі за себе.

Члени конкурсної комісії поставили до авторів проектів кілька запитань, що їх цікавили, пізніше виставили бали в конкурсній карті. В результаті перемогу вибороли два проекти «Турбота взамін на любов» від МГО «Реверс», автор Оксана Сапіга (173 бали) та «Танцювальний фестиваль «MJDS GROOVE» від ГО «Молодіжний центр «Креативний світ» (172 бали). Отож, вітаємо переможців!

Нагадаємо, що лише дві громадські організації подали свої проекти на цьогорічний конкурс – Володимир-Волинська міська громадська організація «РЕВЕРС» та громадська організація «Молодіжний центр «Креативний світ». Організатори конкурсу сподіваються що на наступний рік бажаючих узяти участь у конкурсі буде набагато більше, а самі обіцяють подбати про збільшення суми коштів, яка виділяється на фінансування цих проектів.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!