16 червня в нижньому залі міської ради відбулося засідання робочої групи з організації святкування Дня міста. На зустріч зібралося чимало люду. Серед присутніх – студенти, представники міськвиконкому, громадських організацій, навчальних закладів та державних установ, місцеві журналісти. Проводила зустріч заступник міського голови Лариса Кулікова.

Свої ідеї та пропозиції мали нагоду озвучити всі присутні на зустрічі. Слід зауважити, що їх було більше ніж достатньо, але цього разу їх просто озвучували, проте, деякі пропозиції таки брали, як то кажуть, під олівець. Слід зауважити, що сама робота над побудовою програми святкування тільки розпочалася і триватиме вона ще достатньо часу.

Більшість присутніх підтримали дводенний формат святкування. Пропонували до вже звичного велопробігу додати забіг на роликах, організувати змагання з автослалому, заплив на байдарках на річці Лузі, оформлення муралу, реконструкцію лицарських боїв, фаєр-шоу, фото-сушку, зустрічі з цікавими для нашого міста людьми, різноманітні майстер-класи від місцевих майстрів та художників, костюмоване свято для дітей, лазерне шоу, інше.

Дехто з присутніх висловлювався що не варто святкування розтягувати на два дні, бо в країні ще й до сьогодні триває неоголошена війна і майже щодня гинуть люди на Сході. Також прозвучала слушна думка про заборону виїзної торгівлі, бо в такому випадку все одно люди шукатимуть алкоголь, пиво. А слід не забувати, що є розпорядження про заборону торгівлі алкоголем у ті святкові дні.

На зустрічі також був присутній представник фонду «Прибужжя» Борис Карпус, який розповів як саме вони хочуть допомогти у підготовці до святкування Дня міста, вніс кілька власних ідей та пропозицій.

Щоправда були присутні на зустрічі люди, які жодної своєї ідеї та пропозиції не підкинули, зате встигли, так би мовити, «потролити» думку чи не кожного, хто висловлювався. Прикро, бо люди вони старші, як самі зауважують, «віди відавшиє», а ось елементарних правил спілкування, на жаль, не знають. І від «Узвозу» їх нудить, і від «золотих пар» недобре робиться, і духовий оркестр їх дратує… Але ж, як то кажуть, ніхто не силує. Чи то, може, вік дається взнаки…

Це перша зустріч такого формату. До кінця липня ще є трохи часу, тому організатори фестивалю чекають на нові, свіжі ідеї стосовно святкування Дня міста.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!