Якщо забарвлення очей помінялася в бік червонуватого відтінку, то причиною може бути подразнення слизової оболонки очей від сухості повітря, попадання пилу або стороннього тіла, яскравості світла, травми або тривалого фізичного напруження. Лікування включає дію на фактор, що викликав роздратування. З цією метою застосовують промивання, різні примочки і холодні компреси.

Якщо до почервоніння очей додаються ще й інші симптоми (наприклад, сльозотеча, скоринки або виділення гною), то можна припустити про наявність хвороби зорового органу дитини. Як свідчить статистика, найчастіше з цієї групи захворювань зустрічається кон’юнктивіт. Кон’юнктивіт – це запальне захворювання слизової оболонки ока, що може бути викликано стафілококами, менінгококами, стрептококами, пневмококами, гонококами, дифтерійної паличкою, вірусом грипу, кору, герпесу, аденовірусом, хламідіями.

У діточок захворювання протікає трохи по-іншому, ніж у дорослих. У малюків порушується сон і апетит, вони починають вередувати і труть очі ручками. Іншими захворюваннями, які можуть викликати почервоніння очей у дитини, є блефарит (запальне захворювання волосяних мішечків) і увеїт (запальні процес в судинній оболонці). Діагностувати наявність певного захворювання очей у дитини може лікар.

За матеріалами “Заботливый папа”.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!