Новини до кави

Подорожуємо з “ВолодимирМедіа”

Ірдинські болота. Мандрівка стежками «Залишенця»

«Її хата стояла глибоко в лісі серед боліт, що тяглися вздовж вузенької річечки Ірдинь, і, дивлячись зоддалік, можна було подумати, що цю хижу нетеча-трясовина поволі всмоктує в себе»

Чому в новонародженого червоні очі

Якщо забарвлення очей помінялася в бік червонуватого відтінку, то причиною може бути подразнення слизової оболонки очей від сухості повітря, попадання пилу або стороннього тіла, яскравості світла, травми або тривалого фізичного напруження. Лікування включає дію на фактор, що викликав роздратування. З цією метою застосовують промивання, різні примочки і холодні компреси.

В Україну йде спека

18 червня велика частина території України буде перебувати під впливом дуже теплих повітряних мас. На погодні умови в північно-західній частині України будуть впливати атмосферні фронти.

18 червня – день пам’яті священномученика Дорофея

Священномученик Дорофей був єпископом міста Тіра Фінікійського більше 50 років. У часи царювання гонителя християн Юліана Відступника, за відмову принести жертву язичницьким ідолам, від тяжких мук помер близько 362 року у віці 107 років, – пише УНІАН.

У Стамбулі заборонили проводити гей-парад

У Стамбулі влада заборонила проведення гей-параду, запланованого на 26 червня, з міркувань безпеки та дотримання громадського порядку.

Студентські стипендії можуть скасувати

Щоб зберегти зацікавленість здібних студентів у навчанні, їм треба збільшити стипендії. Оскільки коштів у бюджеті на це немає, то потрібно позбавити державної допомоги тих, хто має середні бали, вважають у аналітичному центрі CEDOS.

75% українців харчуються недоїдками

Їх називають помийниками, треш-хантерами, збирачами сміття або фриганами. Як би там не було, але ці люди не соромляться копирсатися в смітниках, запевняючи, що отримують від цього кайф і таким чином протестують проти глобалізації. Для України це віяння відносно нове – воно багато років є в Європі і США, а на пострадянському просторі тільки-но набуває популярності.

Забобони. Серія “Найпопулярніші”

Забобони… Людська психологія переповнена пастками, одна з яких любов звалювати вину на кого-завгодно крім себе. Саме з цієї причини люди споконвіку придумували собі відговорки, якими пояснювали власні невдачі і за якими ховались, власне, від самих себе. Ми представляємо 12 найпопулярніших забобонів. Спочатку планували 13, але подумали – раптом ви все ж таки забобоні (тьху-тьху-тьху і тук-тук-тук по дереву).

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!

Залишити коментар

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: