Учора ввечері неподалік села Селець, Володимир-Волинського району між представниками ромської національності та активістами служби рибнагляду сталася сутичка внаслідок якої постраждала зовсім стороння людина, учасник АТО.

З неофіційних джерел стало відомо, що роми того дня рибалили неподалік села. Поки старші робили свою справу діти бавилися біля автомобіля на якому вони всі приїхали. Потім з’явилися якісь невідомі, які, нібито, представилися інспекторами рибнагляду та громадськими активістами цієї служби. Останні вели себе дуже зухвало і за трохи між ними і ромами вже виникла шарпанина. Роми гукнули підмогу з Володимира. За деякий час підмога, озброївшись палицями та битами, під’їхала і, не до кінця розібравшись у ситуації, відгамселили першого хто потрапив їм під руку. Це був молодий чоловік, який випадково підійшов до активістів поспілкуватися. За кілька хвилин він вже лежав на землі з проломленим черепом.

Потерпілий, мешканець Сельця 1980 року народження, отримав значні травми, перелом черепа. Учора його було доставлено у Володимир-Волинське ТМО. Нині він знаходиться у вкрай важкому стані.

А ось горе-активісти, які, нібито, приїхали з Нововолинська, того дня встигли «пофестивалити» ще й в Устилузі.

Як розповіли місцеві жителів, представники згаданої служби та їхні активісти, які, нібито, допомагали наводити лад на водоймах Волині, дуже зухвало себе поводили, ніби були напідпитку, стріляли з травматичної зброї.

На березі водойми відпочивали того вихідного дня цілими родинами, тому «витівки» інспекторів та громадських активістів не залишилися непоміченими. Коли терпець в усилужан увірвався, вони надумали провчити «поважних гостей». Проте, гості, учувши щось неладне, накивали п’ятами. Як згодом з’ясувалося у Селець.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!