Нещодавно в Інтернеті з’явилась інформація що на одне з луцьких сміттєзвалищ вивозять сміття зі Львова. Тоді ж таки і стало відомо, що була усні домовленість зі столицею та всіма містами західних регіонів країни про можливість приймання львівського сміття.

Проте, у багатьох містах мешканці висловили своє занепокоєння такою допомогою.

Наприклад нещодавно на сайті КМДА з’явилася петиція, яка вимагає заборонити ввезення львівського сміття на київський завод «Енергія».

«Не враховані інтереси жителів Лівобережної частини Києва. Влітку смердючий «вихлоп» заводу «Енергія» і без чужого сміття просто вбиває, нічим дихати. Також економічно невигідно везти це сміття за 850 км від Львова до Києва», – пише автор звернення у відповідній петиції на сайті Київської міської ради.

На думку автора ініціативи, економічно зваженим рішенням буде спалювання сміття в містах Львівської області.

Треба сказати, що в наше місто це сміття не возять, принаймні у цьому нас переконував начальник управління житлово-комунального господарства і будівництва Віктор Фіщук.

Хоча трагедія на Грибовицькому сміттєзвалищі нагадала нашим можновладцям, що біда може «прийти тихою ходою» у будь-якому місті нашої країни.

У Володимирі-Волинському нині сміття складують на другій карті міського полігону твердих побутових відходів. Проте, вже зараз комунальні служби активно працюють над проектуванням третьої і четвертої карти. На нещодавній нараді у облдержадміністрації було озвучено, що сміттєзвалище у Володимирі – одне з найкращих в області.

Будемо надіятися, що подібне лихе “з душком” омине не тільки наше місто, а й інші населені пункти країни.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!