Учора відкрився Міжнародний пленер художників «Колорит», в якому бере участь біля двох десятків майстрів пензля. Художній пленер триватиме 4 дні.

На урочистому відкритті цього творчого заходу в культурно-мистецькому центрі зібрались художники міста, яким новопризначений начальник міського відділу культури і туризму Роман Віслобоков побажав творчого натхнення та вручив подарунки.


Нагадаємо, засновником і організатором пленеру є відділ культури і туризму виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради, культурно-мистецький центр та міське творче об’єднання художників та народних умільців «Колорит».

Основною метою пленеру є розвиток образотворчого мистецтва у жанрі пленерного живопису, створення творів мистецтва з відображенням в них місцевих об’єктів архітектурної та культурної спадщини міста Володимира-Волинського; залучення до спільної творчої праці українських та закордонних митців, реалізація спільних творчих проектів.

У пленері можуть брати участь як професійні, так і художники-аматори без вікових обмежень. Бажаючі взяти участь в пленері повинні про це повідомити його організаторів не пізніше, як за місяць до йог початку.

Цьогоріч художники малюватимуть історичні пам’ятки древнього міста, окрім того в них запланований відпочинок на природі. В суботу відбудеться майстер-клас по декопажу біля КМЦ (11.00). У неділю – підбиття підсумків та урочистий вернісаж картин учасників XVIIШ пленеру «Колорит».

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!