22 червня у приміщенні Володимир-Волинської міської ради відбувся практичний семінар для працівників ЦНАП в рамках Проекту ЄС з модернізації ЦНАПів.

На робочій зустрічі були присутні адміністратори ЦНАПів виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради та Володимир-Волинської РДА, Зимненської і Устилузької об’єднаних територіальних громад.

Серед доповідачів цього семінару – Роман Матвійчук (керівник-експерт проекту), Віктор Тимощук (експерт проекту, заступник голови правління Центру політико-правових реформ (м.Київ)), Ігор Бригілевич (експерт проекту, заступник голови правління Центру досліджень місцевого самоврядування (м.Львів)), Лариса Карп҆як (експерт проекту, директор департаменту «Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку» Луцької міської ради), Тетяна Гурман (адміністратор департаменту «Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку» Луцької міської ради), Оксана Салій (заступник директора департаменту, адміністратор департаменту «Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку» Луцької міської ради).

Мета семінару – обговорити актуальні питання надання адміністративних послуг, питання щодо актуалізації інформаційних і технологічних карток адмінпослуг, що надаються через ЦНАПи м.Володимира-Волинського, Володимир-Волинської РДА, Зимненської та Устилузької ОТГ. Напрацювати рекомендації та пропозиції щодо вдосконалення надання адміністративних послуг.

Учасників семінару привітала керуюча справами Володимир-Волинського міськвиконкому Наталія Прогонюк. Далі учасники семінару мали нагоду побачити презентацію вже згаданого проекту ЄС та розглянути актуальні питання щодо його реалізації. Говорили також про перспективи ЦНАПів у контексті децентралізації, обговорили проблемні питання надання адмінпослуг Державної міграційної служби, перспективи їх вирішення, про практичні аспекти застосування чинного законодавства у сфері надання адміністративних послуг Державної міграційної служби, тощо.

Нагадаємо, Проект Міжнародної технічної допомоги Європейського Союзу «Центр надання адміністративних послуг як інноваційний інструмент взаємодії влади та громади» реалізується у трьох областях – Волинській, Львівській та Рівненській. До того ж проект фінансується Євросоюзом. Наразі в цих трьох областях уже відкрито 14 ЦНАПів, 3 з яких на базі об’єднаних територіальних громад. На Волині відкрито найбільше Центрів надання адміністративних послуг – 6, 5 на Львівщині та 3 – на Рівненщині. Більше 150 послуг надають ці центри по згаданих областях.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!