Нещодавно, в ході сесії міської ради мер Миколаєва Олександр Сенкевич запропонував депутатам прийняти звернення до Верховної Ради і Кабміну України з пропозицією ввести грошову компенсацію учасникам бойових дій та антитерористичної операції замість неотриманих земельних ділянок.

Олександр Сенкевич пояснив причини своєї ініціативи:

– Зараз всім учасникам АТО, учасникам бойових дій надаються у власність земельні ділянки розміром в 10 соток. На жаль, межі міста не дозволяють нам задовольнити всіх учасників АТО і бойових дій. На даний момент у нас понад 2500 заяв про надання таких земельних ділянок. Але в межах міста немає стільки вільної землі, яку можна було б їм дати. Більш того, ділянки, які виділяються на околиці міста, не мають ні комунікацій, ні вулиць, ні будь-яких інших ознак цивілізації. Тому пропонується звернутися до Верховної Ради України, до Кабінету Міністрів України з пропозицією компенсувати грошима тим військовослужбовцям, кому не буде можливості виділити землю. Депутати міської ради прийняли рішення внести до порядку денного питання про прийняття відповідного звернення.

Подібна ситуація складається у багатьох містах України й у нашому Володимирі-Волинському зокрема. Як би влада не старалась ділянок у місті на всіх учасників АТО не вистачить, – і то факт. То, може, варто взяти приклад з миколаївських колег та теж підготувати такі звернення? Хтозна, можливо «верхи» таки дослухаються до «низів» у плані вирішення цієї актуальної для сьогодення проблеми

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!