Ряд експертів оцінив умови, в яких матері різних країн виховують своїх дітей. Виявилося, Норвегія – найзаможніша країна для материнства, а Афганістан – найгірше місце на планеті для обзаведення потомством, пише портал neboley.

В Афганістані, Нігері, Ємені, Чаді, Конго, Еритреї, Малі, Судані та Центральної Африканській Республіці діти і матері живуть в жахливих умовах, кожна шоста дитина не доживає до шести років, а кожен третій недоїдає. Майже половина населення в цих країнах не має чистої води, а багато дівчатка не ходять в школу.

Найблагополучнішими країнами для виховання дітей вважаються Норвегія, Ісландія, Швеція, Данія і Фінляндія. За ними йдуть Австралія, Нова Зеландія, Бельгія, Нідерланди та Франція. У цих країнах жінки і діти отримують відмінну медичну допомогу, освіту і живуть в сприятливих економічних умовах.

Якщо в Норвегії кожної породіллі допомагають фахівці, то в Афганістані під наглядом лікарів народжує лише 14% жінок. Середня тривалість життя мешканок Норвегії – 83 роки, а в Афганістані жінки живуть в середньому 45 років. Більше 8 з 10 норвезьких жінок використовують сучасні методи контрацепції, і лише одна з 175 втратить дитину до його п’ятого дня народження. В Афганістані вживають запобіжних засобів тільки 16% жінок, і кожна з них по статистиці стикається зі смертю своєї дитини.

Німеччина, Іспанія і Британія не увійшли в десятку найбільш благополучних країн для виховання дітей, а США зайняли 31 позицію.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!