Учора місцеві мешканці тимчасово заблокували пункт пропуску «Устилуг». Люди вимагали швидшого проходження митного контролю. Однак, після проведення роз’яснювальної роботи, рух на пункті пропуску було розблоковано. Зараз він працює у штатному режимі, – повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.

Нагадаємо, учора на пункті пропуску «Устилуг» митники затримали декілька автомобілів, котрі, нібито, «здійнювали перекид» на Україну, – везли якийсь товар.

Спека, кількагодинне простоювання в черзі, яка майже не рухалась, змусили людей перекрити рух транспорту з польської сторони.

Через порушення порядку на пропускному пункті був закритий в’їзд на митницю з іншої сторони. Внаслідок цього там теж зібралася чимала черга.

Українці, які того дня «застрягли» на польській стороні, розповідають, що за них навіть вступилися польські митники, які попросили своїх українських колег не створювати такого ажіотажу на переході. Вже під вечір українцям дозволили пішки перейти на українську сторону.

– Залишили бус на стоянці і пішочком потьопали до наших, на підсадку, – розповідає очевидець усіх цих подій Руслан. – Тепер будемо чекати «на добро», аби ввезти товар на Україну. Раніше возили, то значить не було порушенням закону, а тепер вчепилися: кому везете, куди, для кого….

Нагадаємо, останнім часом на митницях, що розташовані на території Львівської та Волинської областей збираються чималі автомобільні черги. Кажуть, що це, ніби, пов´язано із стихійним страйком польських митників, які таким чином реагують на нову політику свого уряду.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!