Днями ветерани податкової служби Волині провели виїзне засідання місцевого осередку ВГО «Асоціація ветеранів ДПС України» у Волинській області у древньому Володимирі-Волинському, повідомляють у відділі організації  роботи ГУ ДФС у Волинській області.

 Програма заходу передбачала спілкування ветеранів органів ДПС  з керівником Володимир-Волинської ОДПІ Ігорем Пакульцем, діалог щодо актуальних питань діяльності організації та екскурсію відомими історичними місцями.

«Ми врахували побажання членів місцевого осередку ветеранської організації працівників органів ДПС і спланували засідання ради так, щоб потрапити у дні, коли відзначають свято Трійці, в Успенський собор та в Зимненський Святогорський жіночий монастир, що на південній околиці колишньої столиці Волинсько-Галицької держави. Отож, спочатку ми визначили пріоритети нашої роботи на майбутнє, обговорили питання, над якими працюють сьогодні володимир – волинські податківці з начальником Володимир-Волинської ОДПІ Ігорем Пакульцем, а потім насолоджувалися краєвидами та архітектурними пам’ятками», – розповіла голова ради місцевого осередку ВГО «Асоціація ветеранів ДПС України» у Волинській області Алла Алейнікова.

Водночас ветерани податкової служби Волині ознайомилися з досвідом діяльності Володимир-Волинської місцевої організації податківців – ветеранів під керівництвом Валентина Наливайка.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!