24 червня, о 14.00, у культурно – мистецькому центрі відбулися урочисті збори та концерт, присвячені 20-й річниці Конституції України.

У святкуванні взяли участь міський голова Петро Саганюк, голова Володимир-Волинської райдержадміністрації Наталія Василець, депутати міської та районної рад, духовенство, представники району та громадськість міста.

День Конституції України – державне свято нашої держави. Святкується щорічно 28 червня на честь прийняття Конституції України в 1996 році.

Прийняття Основного Закону знаменувало остаточне завершення юридичного оформлення держави Україна, стало величним виявом волі українського народу жити у власній суверенній державі, визначило вектор цивілізаційного розвитку українського суспільства.

– Наша Конституція акумулювала в собі кращі здобутки світового політикуму. І ми прагнемо, щоб задекларовані в ній права стали реальністю. Щоб люди відчували себе захищеними і впевнено дивилися в майбутнє. Коли кожний громадянин відчує, що його життя визнане найвищою цінністю, як це записано в Конституції, лише тоді ми зможемо з гордістю заявити, що Україна стала демократичною державою, – наголосив міський голова Петро Саганюк, вітаючи учасників зібрання із святом.

З нагоди відзначення чергової річниці Конституції України керівництво міста та району вручили почесні грамоти представникам громади міста та району, які досягли значних здобутків у професійній діяльності в різних галузях.

Окрім того, Петро Саганюк, користуючись нагодою, привітав молодь міста з наступаючим святом, Днем молоді, та вручив іменні свідоцтва про призначення та виплату стипендій Володимир-Волинської міської ради для обдарованої молоді «Майбутнє Володимира» Володимиру Данилюку, Сергію Хомюку, Максиму Коржану, Вадиму Кравчуку, Ірині Глинянчук, Ірині Деркач, Наталії Наумик, Наталії Романюк, Катерині Петрович, Тетяні Ткачук.

На завершення свята присутніх порадували своїми талантами творчі колективи нашого краю.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!