Молодість – це радість. Спробуй радіти вже зараз
і твоя молодість залишиться з тобою надовго!
Бути молодим – прекрасно.
Це безцінний дар, який треба приймати з вдячністю,
намагатися використати всі переваги цього періоду життя.

У День молоді організатори запланували цілу низку заходів. Деякі відбулися, деякі – ні. Хтозна чи це дійсно через надмірну спеку чи просто через пасивність нашої молоді. 

О 14.00 в сквері біля культурно-мистецького центру відбувалась «Селфі-сушка», ярмарок «Hand Made» та вернісаж картин XVIII Міжнародного пленеру «КОЛОРИТ».

Отож «сушку» побачили всі, але на жаль не селфі, а звичайних фото, адже за словами організатора – Ольги Магдюк, їм не вдалося зібрати селфі, через певну байдужість володимирської молоді до всіляких заходів, ідей, акцій, які проводяться у нашому місті. І з цим дійсно можна погодитися бо «Велоквест», на жаль, теж організатори змушені були відмінити через відсутність належної кількості учасників, хоча й реклама заходу була достойною.

На ярмарку «Hand Made», кожен бажаючий міг придбати  крам до душі -чудове мило ручної роботи, оригінальні подушечки, записники, кольє, обручики з квітами, брошки, заколки і ще багато всього цікавого.

О 15.00 в культурно-мистецькому центрі відбулося відкриття персональної виставки Наталії Нечипорук, яку приурочили безпосередньо до Дня молоді. Наталія в колишньому військовослужбовець, а тепер займається улюбленою справою і тішить городян та гостей Володимира своїми шедеврами.

Гарна сонячна погода це хороший привід поїхати за місто, відпочити на природі та десь біля води, що і зробили того дня більшість жителів міста. А хто все ж таки вирішив відсвяткувати це чудово свято, отримав нагоду прийняти участь у майстер-класі з вуличних танців (категорія хіп-хоп) від ГО «Молодіжний центр «Креативний світ»», керівник – Роман Дячок.

І вже о 19.00 на сцені біля скверу культурно-мистецького центру розпочалася концертна програма «ART-тусовка», а також розіграш призів серед присутніх.

Гурт «Табу», у складі якого наші земляки Сергій Біляєв та Олександр Клімчук, виконав авторські пісні, деякі з яких були написані у зоні антитерористичної операції.

Також привітати молодь прийшов депутат міської ради, голова молодіжної ради при міськвиконкомі Максим Клим’юк.

– Молодість – фундамент для серйозного і складного життя. І сьогодні головне побажання для молодих людей – побудувати для себе та для своєї держави гідне життя, – зазначив голова молодіжної ради. – Проте слід пам’ятайте, що молодість – трохи безрозсудна, легка, але при цьому енергійна і безпечна. Бажаю, щоб вас не обходила стороною романтика вечорами, і щоб авантюри ваші закінчувалися тільки хорошим, міцним результатом!
Максим Клим’юк окрім поздоровлень зробив молоді ще й подарунок до свята – виступ музичного гурту «Цвях», який прибув у Володимир-Волинський на його запрошення.

Хлопці з гурту співають уже другий рік, проживають у місті Нововолинськ, беруть участі у різних музичних фестивалях та люблять свою справу.

Призи розігрували цікаво, весело та із захопленням, адже боролися за каремати (треба ж було на чомусь дивитися фільм під відкритим небом). Отож, у так званій творчій боротьбі, учасники розіграшу призів читали реп, говорили компліменти, обнімали та цілували глядачів, вибирали найкраще привітання.

Лунали музичні привітання і від Марії Подзізей та Марти Бутулай та інших прекрасних мешканців нашого міста.

І хоч погода дуже хотіла зіпсувати чудовий вечір, та їй це не вдалося. На завершення  все ж таки відбувся перегляд фільму «Крок вперед» під відкритим небом.

Море емоцій, позитив і гарний настрій – це День молоді у Володимирі-Волинському!

Оксана Сапіга

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!